Automatyczne nawadnianie ogrodów

Instalacja systemu automatycznego nawadniania – to obecnie integralna część realizacji ogrodów i terenów zielonych.

Nawadnianie automatyczne ogrodów montujemy w niemal w każdym nowo zakładanym ogrodzie. Realizujemy też zlecenia na montaż systemów w istniejących już obiektach – czego przykładem może być Ogród Botaniczny w Poznaniu i Wydział Biologii UAM Na Morasku.

Stosujemy sprawdzone od lat, odznaczające się najwyższą jakością materiały firmy RainBird. Współpracujemy z kilkoma wiodącymi dystrybutorami materiałów do nawodnień. Na życzenie klienta instalujemy systemy innych firm (Hunter, Naan, Irritec, Claber, Irriga ). W celu obniżenia kosztów zużycia wody miejskiej – wykonujemy także na zlecenie studnie wiercone.

Mając wieloletnie doświadczenie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie znaczenie w funkcjonowaniu terenu zielonego ma automatyczne nawadnianie. Realizując różne zlecenia w Poznaniu oraz innych miastach Wielkopolski dostrzegamy, że dostarczane przez nas rozwiązania są korzystne zarówno dla roślinności, jak również użytkowników. Odpowiednio wykonane nawadnianie – czyli nowoczesny i właściwe założony system, pozwala zaprogramować czynności z uwzględnieniem specyfiki potrzeb poszczególnych gatunków roślin. Dotyczy to zarówno intensywności zraszania wodą, jak również cykliczności procesu.

Udzielamy gwarancji na wykonane usługi i materiały. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.