Skip to content Skip to footer

Aranżacja roślin i dekoracji roślinnych na targi i eventy

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, pierwsze wrażenie ma kluczowe znaczenie. Wyróżnij się na tle konkurencji i przyciągnij uwagę odwiedzających, wprowadzając na swoje stoisko targowe lub organizowane wydarzenie żywą, bujną zieleń. Rośliny to nie tylko estetyczne dodatki, ale także strategiczna inwestycja, która przynosi liczne korzyści zarówno wizualne, jak i funkcjonalne.

Dzięki nam nie musisz się obawiać co zrobisz z roślinami po targach czy konferencji. Oferujemy znacznie więcej niż wynajem roślin! Firma Clematis zapewnia kompleksowy projekt aranżacji roślin – mogą to być ogrody wertykalne, mobilne donice, donice działowe czy podwieszane dekoracje z żywych roślin. Jesteśmy w stanie spełnić najśmielsze oczekiwania klientów. Współpracujemy również z firmami, które specjalizują się w budowie stoisk targowych.

Kolejny etap współpracy to transport oraz wykonanie aranżacji. Wybierasz się na targi poza Polską? To nie problem! Tworzyliśmy oprawę targów żywymi roślinami w Paryżu, Wiedniu, Barcelonie, Berlinie… Logistyka nie jest dla nas wyzwaniem. Dzięki sprawdzonym przewoźnikom nasze rośliny zawsze docierają na miejsce w wyznaczonym terminie. Naszą ofertę szyjemy na miarę potrzeb klientów.

Zaufali nam już: VISA, SHELL, FM WERSAL, DRUTEX.

Dlaczego warto?

Wyjątkowe Wrażenie Wizualne:

Stoiska targowe z żywymi roślinami stanowią niezapomnianą atrakcję dla uczestników wydarzeń. Ogród wertykalny czy starannie zaaranżowane rośliny w wysokich donicach przyciągają wzrok, nadając stoisku unikalny charakter. Estetyka roślin doskonale komponuje się z każdym stylem wystawienniczym, dodając świeżości i elegancji.

Atmosfera Sprzyjająca Biznesowi:

Rośliny nie tylko zdobią stoisko targowe czy salę konferencyjną, ale także tworzą atmosferę sprzyjającą prowadzeniu rozmów. Zielone ściany z żywych roślin działają jak naturalny filtr, wyciszając hałas otoczenia. To idealne tło dla nawiązywania relacji z klientami i partnerami.

Zwiększenie Zainteresowania Odbiorców:

Stoiska targowe pełne roślin przyciągają większą uwagę odwiedzających. Klienci są bardziej skłonni zatrzymać się i przyjrzeć się ofercie, co zwiększa szanse na nawiązanie kontaktu handlowego. Zielona oprawa staje się nie tylko elementem dekoracyjnym, ale także strategicznym narzędziem marketingowym.

Sesje Zdjęciowe i Współdzielenie Treści:

Zielone ściany czy inne aranżacje roślinne na stoiskach targowych stanowią doskonałe tło dla sesji fotograficznych. Oryginalne aranżacje roślin zachęcają do robienia zdjęć, które później są chętnie udostępniane w mediach społecznościowych. To bezpłatna promocja marki, która dociera do szerszego grona odbiorców

Zrównoważony Wizerunek Firmy:

Wprowadzając rośliny na stoisko targowe, firma wyraża swoje zaangażowanie w zrównoważone praktyki biznesowe. Wspieranie ekologii i dbałość o środowisko stanowią ważne wartości, które przyciągają uwagę klientów z coraz bardziej świadomych ekologicznie partnerów biznesowych.

Różnorodność i Elastyczność:

Nieskończona różnorodność roślin, które można wykorzystać do aranżacji stoisk targowych i dekoracji eventów pozwala nam tworzyć wyjątkową oprawę tych wydarzeń. Odpowiednio dobrane gatunki mogą być dopasowane do konkretnego charakteru branży, tworząc spójne i przemyślane kompozycje. Ponadto, rośliny mogą być stosowane zarówno na małych stoiskach, jak i wielkich przestrzeniach wystawienniczych.

aranżacja stoiska targowego
Rośliny na stoisku targowym firmy Wersal - Targi Meble Polska 2022