Skip to content Skip to footer
Aranżacja zielenią na Konferencji SHELL CHEMICALS, EPCA 2023, Wiedeń

Zlecenie polegało na wprowadzeniu żywej zieleni w przestrzenie sal konferencyjnych i lobby hotelu Hilton Am Park w Wiedniu.

Na podstawie projektu i wizualizacji dostarczonych przez agencję marketingową z Wielkiej Brytanii współpracująca z organizatorem konferencji – Shell Chemicals wykonaliśmy aranżacje żywymi roślinami wszystkich pomieszczeń, w których odbywały się spotkania. Projektanci z agencji byli na miejscu i czuwali nad realizacją ich projektu.
Nasz sposób pracy i przełożenie projektu na realne kształty zostało przez nich bardzo wysoko ocenione. To już druga wspólna realizacja projektu oprawy zielenią.

W najbardziej wyeksponowanym miejscu powstał ogród wertykalny o powierzchni 12 mkw.
Do jego budowy użyliśmy ponad 600 sztuk roślin z gatunku : Epipremnum aureum, Philodendron scandens, Spathyphillum, Hedera, Nephrolepis i Marantha w dwóch odmianach. W sześciu salach konferencyjnych powstały mniejsze ogrody z wbudowanymi pośrodku monitorami, a w korytarzach i miejscach wspólnych pylony z dekoracjami roślinnymi. Tu użyliśmy gatunków o większych rozmiarach, takich jak : Monstera, Cyperus, Aglaonema i Philodendron Green Princess.

Do oprawy tej konferencji wykorzystaliśmy łącznie ponad 1600 sztuk roślin

Udostępnij: