Skip to content Skip to footer

Praca z roślinami to dla nas przyjemność, głębokie zrozumienie ich natury, zależności ekosystemów i korzyści jakie płyną z otaczania się zielenią.

Naszą firmę założyliśmy w 1992 i od tego czasu nieprzerwanie działamy w zakresie aranżacji zieleni i projektowania ogrodów. Początki działalności to realizacje projektów ogrodów prywatnych i terenów zielonych przy nowo powstających w Wielkopolsce firmach, takich jak Karlik, Raben czy Kulczyk Tradex.

Z czasem poszerzyliśmy ofertę o montaż automatycznych systemów nawadniających. Jednym z naszych pierwszych znaczących klientów był Ogród Botaniczny w Poznaniu, gdzie wykonaliśmy kompleksowo nawadnianie na dużym obszarze – wśród wiekowego drzewostanu i wielu cennych okazów roślin. To dla nas jeden z ważniejszych projektów z tamtego okresu.

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było poszerzenie oferty o ogrody wertykalne, które wprowadziliśmy na rynek jako jedna z pierwszych firm w Polsce. Ze względu na brak dostawców i ograniczenia technologiczne opracowaliśmy kilka autorskich systemów budowy ogrodów wertykalnych, co umożliwia nam wprowadzanie żywej zieleni także do miejsc pozbawionych dostępu do światła i wody. Kontynuując ciągły rozwój poszerzyliśmy usługi o aranżację dachów zielonych w formie intensywnej i ekstensywnej. Tak więc nasza oferta obejmuje projekty i aranżację zieleni wokół domu, na jego ścianach, dachu oraz we wnętrzu.

Współpracujemy z dwoma Poznańskimi Uniwersytetami – Uniwersytetem Artystycznym oraz Uniwersytetem Przyrodniczym. Wspieramy studentów z kierunków związanych z architekturą krajobrazu, umożliwiając im zdobycie doświadczenia poprzez praktyki w naszej firmie.