Skip to content Skip to footer
Ogród Wertykalny w Banku

Zieleń roślin wprowadza do wnętrza przytulność i ułatwia odprężenie. Aby nadać przestrzeni ciepłego charakteru, zdecydowaliśmy się na aranżację niezwykłej, zielonej dekoracji, która przyjmuje formę zielonej ściany. Takie rozwiązanie bez wątpienia przyciąga uwagę, ujmuje prostotą i urozmaica aranżację.

Zielona ściana jest dominującym elementem wystroju Sali Obsługi Klienta Banku Pałuki w Żninie. Sprawia, że wnętrze jest nowoczesne i przyjazne, co było głównym założeniem projektanta.
Bujna zieleń znakomicie komponuje się z pozostałymi elementami wyposażenia sali. Drewniane panele na ścianach w połączeniu z roślinami sprawiają, że wnętrze prezentuje się ekskluzywnie, a jednocześnie naturalnie.

Aby zapewnić zielonej ścianie jeszcze bardziej efektowny wygląd, zamontowano dyskretne oświetlenie, które rzuca na rośliny łagodne, ciepłe światło. We wnętrzu zastosowano kojące barwy ziemi, takie jak beż i szarość, które wraz z minimalistycznym wystrojem oraz soczystą zielenią na ścianie zapewniają klientom banku poczucie bezpieczeństwa i wprawiają ich w dobry nastrój.

Dopełnieniem ogrodu wertykalnego są niekonwencjonalne meble o organicznych kształtach. Nowoczesny charakter wprowadzają do wnętrza designerskie pufy, stoliki oraz podwieszana kanapa. Całość prezentuje się lekko, świeżo i oryginalnie.

Udostępnij: